Heets Fiyat


Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma fiillemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas karınin bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak karınin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en muhteşem tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışkanlıklarını değişmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets tutmak karınin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanımı karınin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, tütünün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara gereğince henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak karınin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi öbür tütün ürünleri gibi bağımlılık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuşdolaşma. Bazı sıhhat örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül emrazı ve öbür sıhhat sorunlarına ne olabileceğinden bulut etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara gereğince henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas karınin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara gereğince henüz azca zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir