İzmir Apartman Yönetimi


Bu karmaşık hâl ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, şişko konutların üzerine insanların eskisi kadar iletişim süresince olmamalarını sağlayıcı sosyalleşme problemleri de bir araya gelince yaşanan bu kargaşa havaının düzene girmesi karınin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik başüstüneğundan bu patronaj ile birlikte apartman karınin bir idareci seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi karınin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Kanunlar yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna destelı eğleşmek önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonra bazı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri tarafından var ise sülale sahibi ve bitirme sahipleri tarafından belirlenen kararları alegori getirir,

· Apartmanın korunması, hizmetı, onarımı ve tedbirleri için bütün yetkilere sahiptir.

· Genel patronaj meseleleri, bekâret ve hizmet meseleleri, asansör, kalorifer, çarpıcılık, asayiş ve sigorta meselelerinden sorumludur.

· Genel olarak bütün hizmet, onarım, bekâret ve vesair giderler karınin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri karınin maddi hamil düzenır.

· Tam gelir ve giderleri defterde cirim ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri tarafından bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Meraklı Apartman Yöneticisi girer.

Meraklı Apartman Yöneticiliği Nedir?
Kombine yaşam alanlarının artması ile bazı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Meraklı Apartman Yöneticiliği de bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanların giderek yarışırken kendi meseleleri dışında gayrı bir meselee çağ kocaoğlanramamalarının kocaman bir mesele olması vecihünden apartmanda canlı kişilerin umumiyetle bu tür yöneticilik meseleleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması amma zaruri olan bu durumu yapmaları umumiyetle apartman evetşantısında sorunlara sırat açıyor. Bu problemleri haricen profesyonel kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda bahtiyar fail bir durumdur. ön maliklerinin bu süreci basit bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda mahir kişilerden hamil düzenıyorlar.

Apartman yönetimini haricen tarafsız ve mahir zevat tarafından konstrüksiyonlmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek bazı sorunları ortadan kaldırıyor. Henüz kararlı, otoriter ve uz bir şekilde patronaj katkısızlanmış oluyor. Bu profesyonel apartman yöneticiliği için sertifika programları bulunmaktadır. Yetişek düzenınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da kocaman bir önem taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir