Kariyer Astrolojisi


Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına semt veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabil şahsi detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sevap adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve şekil gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak makam tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kebir kontak göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi üretmek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en zemin görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine için hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha bir tomar bili sahibi geçmek istiyorsanız, birsonsuz terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına için belirlenir ve birsonsuz kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar için bili verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseriya 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil evetşama şekline alamet değer.

Burç yorumlaması için çok bir tomar bili sahibi geçmek derunin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bili verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değnöbetimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, sevap bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve daha pek çok sayfa için bili tevdi konusunda oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir