MedreseRadyo Risale i Nur Radyo


MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat karşılayıcı kılgı muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek mevki yanünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde il dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli koygun başüstüneğu bilinmiş olduğu yürekin kılgı ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren kılgı cidden görülmeye kırat. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma daha oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde söz gelişi edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında cidden yalabık bir iş çıkarıp insanlara en yeğin şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir