Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?


Ancak hesabınıza kalıcı giriş karşılayıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çhileındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı değanlayıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram ilişkisı istediği sinein şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çkoparmak sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat sinein ne yazık ki çok şu denli erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok şu denli payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye gerçekte gayrı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değanlayıştirin ve elden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram adisyon şifreniz değanlayıştiğinde veya kullanıcı adınız değanlayıştiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değanlayıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değanlayıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değanlayıştiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da gâh “değanlayışikliği geçmiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değanlayıştirdiği sinein sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir