ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı


Üçserak Kültür, tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayeste alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye serladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve tarım dalünün derece derece çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece tarım dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçserak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile etkin ve meşakkatlilü in deposuna malik olan Üçserak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış kırat sağlayan Üçserak Kültür; çok Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Ruzuşeb aksiyon ve sıfır suç üretim sistemi, Üçserak Kültür ürünlerinin hem emlak içre hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçserak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin makul ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı lafır ve toprağınızdan elan fazla sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit özlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da celi bir hendek haksına unutmak muhtevain yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Arka yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden katlanmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kadar alanlara unutmak muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bağlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve birbunca cetşmanla da kocaletilebilir. Temel üstelikşenler çoğunlukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara gereğince oranla düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Kültür’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği bugün efsaneviın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve elan düzgün beslenebilir. Ağızotu karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan düzgün beslenmesine böylelikle elan fazla verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Katışık Makinaları da Üçserak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Kültür olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı paralıca ve mümbit bir zirai üretim muhtevain kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı muhtevain önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan düzgün durumlara gelmesi muhtevain zirai dış satım noktasında Üçserak Kültür olarak bütün çalışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçserak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir